Zarażamy wiedzą

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej. (Henry Ford)

Wiedzą i doświadczeniem, które posiadamy, chcemy i lubimy dzielić się z innymi. Programy naszych szkoleń i warsztatów dopasowujemy do konkretnych potrzeb Klientów, kładąc przy tym nacisk na aspekty praktyczne i podejście probiznesowe. Sama znajomość przepisów to dzisiaj za mało. Dlatego dajemy Ci nie tylko wiedzę, ale i praktyczne umiejętności i zrozumienie problemu. Szkolenia prowadzone są w formie efektywnej, polegającej na dyskutowaniu na temat problemów. Stała współpraca z ekspertami z innych gałęzi prawa, a także specjalistami z dziedzin nieprawniczych, umożliwia nam spełnianie najbardziej wyrafinowanych oczekiwań. 

Szkolenia otwarte 

Organizowane i prowadzone przez nas szkolenia w formule otwartej dają możliwość rozwoju umiejętności pracowników w ramach zaproponowanej tematyki i programu, przy niskich kosztach. Szkolenia otwarte są również cennym źródłem wymiany doświadczeń uczestników na temat wyzwań, z jakimi spotkali się w swojej dotychczasowej praktyce. Umożliwiają one także budowanie relacji biznesowych.


Szkolenia indywidualne 

Potrzebujesz czegoś więcej? Szkolenia w formule wewnętrznej pozwalają w pełni zindywidualizować ich tematykę i zakres, a także skupić się na konkretnych praktycznych wyzwaniach, z jakimi spotykają się Twoi pracownicy. Może to stać się też okazją do pochylenia się nad organizacyjnymi trudnościami i podjęcia próby znalezienia ich najlepszych rozwiązań.