Equal company

Warto wiedzieć

Idea biznesu społecznie odpowiedzialnego i nowoczesnego, dbającego nie tylko o wynik finansowy, ale i pracujących na niego ludzi, z transparentnymi regułami, podążającymi za ideą equal company jest priorytetem nowoczesnego postrzegania biznesu. Straty nie tylko wizerunkowe, jakie może ponieść firma w przypadku skierowania wobec niej zarzutów dotyczących nierównego traktowania pracowników, w szczególności ze względów na kryteria dyskryminacyjne takie jak płeć, wiek, wyznanie, orientacja seksualna czy rasa, mogą być bardzo dotkliwe. Zatarcie piętna firmy niesprawiedliwej jest czasami niemożliwe.  

W pracy spędzamy mnóstwo naszego czasu. Środowisko pracy wpływa na to, jacy jesteśmy. Ponieważ niezwykle ważne jest to, w jakich warunkach i z kim pracujemy, pomagamy tworzyć przyjazne i sprawiedliwe miejsca pracy. Takie, w których pracownicy czują się dobrze, i do którego chcą wracać. 

Zapytaj o szkolenie

Zainteresowała Cię tematyka szkolenia? Masz pytania lub wątpliwości? Chciałbyś poznać ofertę szkolenia indywidualnego lub dopasować program do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami!